نمایشگاه التجاری قطر

شرکت در نمایشگاه های فروش فرصتی مناسب برای رشد کسب و کارها به همراه خواهد داشت، حضور در نمایشگاه ها به شما ابزار قدرتمندی برای دسترسی به مشتریان فعلی و ملاقات با مشتریان جدید می بخشد تا بتوانید بازاری قدرتمند برای محصول خود فراهم کنید.
شرکت در نمایشگاه های کشورهای مختلف به شما این امکان را می دهد که مشتریانی جدید و بالقوه به کسب و کار خود اضافه کنید. مشتریانی که با جلب رضایت آنها سود قابل توجهی به کسب کار شما اضافه خواهد شد.
قطر، ثروتمندترین کشور جهان اسلام بازار بسیار بزرگی برای توسعه کسب و کار است. که سالانه مقصد تجاری بسیاری از کمپانی تجاری جهان می باشد
شرکت مرایا برگزارکننده نمایشگاه های بین المللی در کشور قطر، با نمایندگی کانون آگهی تبلیغات مداد نقره در تاریخ 28 اکتبر تا 7 نوامبر2019 ( 16-6 دی ماه ) 1398 به مدت 10 روز اقدام به برگزاری نمایشگاه فروش التجاری در شهر دوحه قطر کرده است. این نمایشگاه با رویکرد فروش و متشکل از صنایع زیر در مرکز نمایشگاه ها و همایش های دوحه جنب سیتی سنتر برگزار می گردد.
اﺳﺒﺎب ﺑﺎزی و ﺳﺮﮔﺮﻣﯽ
ﺻﻨﺎﯾﻊ ﻏﺬاﯾﯽ
ﭘﻮﺷﺎک (ﻣﺎﻧﺘﻮ، ﻋﺒﺎ و …)
ﮐﯿﻒ و ﮐﻔﺶ و ﻣﺠﺼﻮﻻت ﭼﺮﻣﯽ
ﻋﻄﺮ و ادﮐﻠﻦ
اﮐﺴﺴﻮری
ﻣﺒﻠﻤﺎن و ﻟﻮازم ﺧﺎﻧﮕﯽ
ﻓﺮش و ﺻﻨﺎﯾﻊ دﺳﺘﯽ
دﺳﺖ ﺳﺎزه ﻫﺎی ﻫﻨﺮی

شما می توانید برای شرکت در این نمایشگاه و افزایش چشمگیر فروش و بازار مارکت خود در این کشور ثروتمند حاشیه خلیج فارس با کانون آگهی و تبلیغات مداد نقره تماس حاصل فرمایید.
کانون آگهی و تبلیغات مداد نقره پلی مطمئن برای حضور شما در محافل جهانی می باشد.

این نوشته منتشر شده در بلاگ می باشد. جهت اضافه کردن به علاقمندی های مرورگر خود بر روی لینک صفحه کلیک نمایید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *