نقل و انتقال پول فی ما بین ایران و عمان تسهیل می‌شود

نقل و انتقال پول فی ما بین ایران و عمان تسهیل می‌شود

 

در دیدار رییس کل بانک مرکزی با وزیر صنعت و تجارت عمان راهکارهای توسعه، استمرار و تسهیل روابط بانکی و تجاری بین ایران و عمان مورد بحث و تبادل‌نظر قرارگرفت.

 

به گزارش پایگاه خبری واردات و صادرات به نقل از روابط عمومی بانک مرکزی، دکتر همتی در این دیدار با اشاره به روابط دیرینه سیاسی، اقتصادی و اجتماعی بین ایران و عمان گفت: خوشبختانه در حال حاضر موانع روابط اقتصادی و تجاری بین دو کشور برداشته شده و تشویق تجار دو کشور به گسترش فعالیت‌ها در دستور کار قرار دارد.

دکتر همتی با اشاره به سفر اخیر خود به عمان و مذاکرات انجام شده با وزیر امورخارجه و رئیس کل بانک مرکزی عمان گفت: تسهیل نقل و انتقال پول بین فعالان اقتصادی دو کشور کلید گسترش روابط تجاری و اقتصادی است و در راستای تقویت مبادلات تجاری و گردشگری دو کشور، توسعه خطوط حمل و نقل هوایی و دریایی بین دو کشور به طور جدی پیگیری می‌شود.

وزیر صنعت و تجارت عمان نیز در این نشست با ابراز تمایل نسبت به توسعه مراودات تجاری بین دو کشور گفت: دولت عمان در راه تسهیل مبادلات اقتصادی فعالان اقتصادی دو کشور از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کند و گام‌های برداشته شده در این خصوص نشانگر این عزم است

این نوشته منتشر شده در اخبار می باشد. جهت اضافه کردن به علاقمندی های مرورگر خود بر روی لینک صفحه کلیک نمایید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *